cupure logo
vanvoormetnaarhetbijgiroajaxzijneen

De liefde op het eerste gezicht tussen Wout van Aert en Italië: “Het menu en aankleding van onze trouw waren volledig Italiaans”

De liefde op het eerste gezicht tussen Wout van Aert en Italië: “Het menu en aankleding van onze trouw waren volledig Italiaans”
Wout van Aert krijgt vandaag een nieuwe kans op ritwinst in de heuvelrit naar Matera. De finish kent hij alvast als zijn broekzak. Zes jaar geleden bezocht hij het Unesco-werelderfgoed tijdens een van de vele vakanties met vrouwlief Sarah in de laars. Hoe Italië een speciale plek heeft in zijn hart en dat van zijn gezin: van het huwelijksaanzoek in Livigno, een trouwmenu met pasta vongole tot Duolingo-lesjes met zoon Georges en het vinden van innerlijke rust. “Mijn hartslag zakt, vanaf ik voet aan grond zet op Toscaanse bodem.”

Reacties

Sportnieuws